Astroprognozes

Astroloģiskā prognoze 2021. gadam.

Mēs ar jums esam pārdzīvojuši ļoti smagu garu gadu. Pēc Ķīnas kalendāra 2021.gada simbols ir Baltais Metāla Vērsis. Šis jaunais gads sāksies 2021. gada 12. februārī. Vērša gadu parasti uzskata par drošu un stabilu, tam ir augsti attīstīta atbildības izjūta, pacietība un stipra griba, spēja sasniegt mērķus, neatlaidība un efektivitāte. Šīs īpašības šogad mums visiem būs ļoti noderīgas. Tāpēc neatlaidīgi un strādīgi cilvēki, ejot jau izvēlēto ceļu, saņems atbalstu un palīdzību!


Katram no mums šogad vajadzētu mēģināt apvienot centienus, lai sasniegtu kopīgu mērķi, kopīgu ideju. Uzvarēs tas, kurš virzīsies kopīgā plūsmā ar komandu, kurš piedalīsies kolektīvu lēmumu pieņemšanā.

Es novēlu visiem pievienoties kolektīvajai plūsmai, kuras mērķis ir radošu, novatorisku problēmu risināšana! Tiks novērota vēl viena kolektīvā kustība, kuras mērķis ir iznīcināt vecos, jau novecojušos. Periodiski radīsies protesti, neapmierinātība, streiki ..., vēlme iznīcināt veco, novecojušo. Būs smags konflikts starp izpildvaru, tās likumiem un kritiski noskaņotiem cilvēkiem. Materiālos jautājumos mums būs nepieciešama liela uzmanība un pat pārskatīšana.

Šogad mēs visi saskarsimies ar finanšu, nekustamā īpašuma sektora krīzi un problēmām ekonomikas nozarē. Šajā jomā būs neparedzami brīži, kas prasīs rūpīgu uzmanību.


Konfliktu laiksmūs sagaida:

  • janvāra sākums - janvāra vidus;maija beigas - jūnija sākums;
    Jūlijs-augusta sākums;
    novembra otrā dekāde - decembra sākums.

Labākais laiks kaut ko darīt šogad:

  • aprīļa beigas - maija sākums;augusta beigas-septembris.

Ko darīt 2021. gadā: neslinkot.

Strādāt smagi, mērķtiecīgi un, ir ļoti paveicies tiem, kuri strādā paši sev. Nepretoties pārmaiņām, nenogaidīt sarežģītās situācijās un necerēt, ka viss pāries. Tieši pretēji, jaunizveidotajos apstākļos ir jāmeklē jaunas iespējas. Izpētiet iespējas un izredzes, kas pēkšņi paveras jūsu priekšā. Plānojiet un konsekventi izpildiet plānus. Turklāt pirmajā pusgadā mums jācenšas maksimāli saplānot lietas, kuras var īstenot nākamajos mēnešos vai pat nākamajā gadā.

Ja tagad jūtat, ka jūsu uzņēmums ir ceļā uz sabrukumu, sāciet rīkoties, lai atrastu jaunu, stabilāku struktūru, kurā varētu izpaust sevi un savas spējas. Meklējam alternatīvus ienākumu avotus.

Šogad ir ļoti apsveicami ieguldīt savās zināšanās, iemācīties kaut ko jaunu un progresīvu, kas tuvākajā nākotnē būs pieprasīts.

♒️ Galvenā Zodiaka zīme, kas pilnībā izjutīs visas šī gada peripetijas - ŪDENSVĪRS! Ūdensvīri, mēģiniet ņemt vērā visus ieteikumus un nokļūt viļņa virsotnē! Izmantojiet radošās iespējas!  (vienmēr varat lūgt padomu profesionālam astrologam).

♊️ ♐️ Arī Dvīņiem un Strēlniekiem tiek nodrošinātas ļoti svarīgas iespējas veikt izmaiņas savā dzīvē, spert pareizo liktenīgo soli.

♉️ ♌️ ♏️ Aprīļa Vēršiem, Jūlija Lauvām un Oktobra Skorpioniem būs grūtāk nekā parasti. Būs jāizrāda savaldība un nevajadzētu lieki riskēt.

♋️ ♑️ ♈️ ♎️ Arī tiem, kas dzimuši Vēža, Mežāža, Auna un Svaru zīmju beigās, nevajadzētu atslābināties.

No visa iepriekš minētā mēs varam secināt: katram no mums ir jābūt gatavam, ka pazīstamā pasaule var sabrukt, nedrīkst stāvēt uz vietas, ir jāiet uz priekšu un jāsaprot, ka dzīvot iepriekšējā veidā neizdosies!!!

Veiksmi, izdošanos, labu ceļavēju mums visiem un katram noķert savu Vilni!

Antilopes gads, kāds tu būsi?

2019. gada 21. martā sākas Antilopes gads.

Tas ir saistīts ar 32 gadu Avestas kalendāru. Saturna gads vienmēr sākas ar saullēkta brīdi, kad Saule nonāk Auna zīmes 1.grādā. Tā ir pilnīgi objektīva kosmiskā parādība jaunā gada sagaidīšanai. Tas ir simbolisks brīdis, kad ar saullēktu ieslēdzas Visuma kosmiskie ritmi un sākas jauns ikgadējais cikls.

Avestas kalendārs ļauj katrai personai realizēt un parādīt savu individualitāti, iegūt neatkarību, realizēt sevi radošā veidā, izprast mūsu pasaules likumus.

Antilopes gads ir ļoti nopietns laiks, lai pārbaudītu sevi. Tas ir mūsu morāles un principu pārbaudes gads. Šogad vairāk nekā jebkad palielināsies kontrasts starp labo un ļauno, patiesumu un negodīgumu, mieru un agresiju. Šogad balvu saņems taisnības aizstāvji, cīnītāji pret meliem un patiesības izkropļojumiem. Ir svarīgi atcerēties, ka Visuma nākotne ir atkarīga no tā, kurā pusē lielākā daļa cilvēces būs.

Šogad ikvienam tiks dota iespēja izdarīt personisku izvēli un pārveidot dzīvi uz labāko pusi!

Antilopes gads būs mierīgs un labvēlīgs cilvēkiem ar augstām morāles vērtībām.

Veiksmīgi būs notikumi saistīti ar estētiku, skaistumu, teātri, kultūru un garīgo praksi.

Gads būs labvēlīgs romantiskām attiecībām, to nostiprināšanai, bērnu ieņemšanai un dzimšanai. Mīlestība un ģimene būs gada favorīti!

Labvēlīgie mēneši: jūnijs, augusts, oktobris.
Nelabvēlīgie mēneši: maijs, septembris, novembris.

Vasaras periods būs diezgan nemierīgs. Pieaugs traumu un negadījumu iespējamība, jo īpaši saistībā ar ūdeni un uguni.

Finanšu jomā gads nebūs piemērots, lai mainītu uzņēmējdarbības jomu vai darba vietu, problemātiski būs panākt karjeras kāpienu un atvērt jaunus uzņēmumus. Vislabākie panākumi būs tiem, kam jau ir stabils darbs vai savs uzņēmums.

Gada minerāls ir sarkanais špinelis. Radoši cilvēki un tie, kas meklē šo akmeni, varēs izpaust savus talantus un spējas. Akmens nēsāšana ceļ pašapziņu. Špinelis palīdz atgūties tiem, kas zaudējuši dzīves jēgu. Špinelis tiek uzskatīts arī par bērnu akmeni, jo veicina talantu atklāšanu.

Mēs patiesi novēlam visiem: 

Lai Antilopes gads atklāj Jums visu Patiesības ceļu, ar kuru jūs varat pacelties Debesīs, piepildot dzīvi ar garīgumu.  

Atjaunojiet taisnīgumu,nekrītiet kārdinājumos. 

Novēlam jums bezbailību, neatlaidību un pastāvīgu izaugsmi!

Astroloģiskā prognoze 2019. gadam

Tradicionāli otrajā jaunajā mēnesī pēc ziemas saulgriežiem Jaunais gads tiek svinēts pēc Ķīnas kalendāra vai Jupitera kalendāra. Šogad, 5. februārī, mēs svinēsim dzeltenās Cūkas gadu. Šis dzīvnieku kalendārs ir daļa no mūsu laika skaitīšanas sistēmas. Savukārt Jupitera divpadsmit gadu kalendārs attiecas uz sociāli aktīviem cilvēkiem, kuru dzīve ir nesaraujami saistīta ar kolektīvajām lietām, kuriem privātā dzīve ir mazāk svarīga nekā sociālā dzīve.

Ja esat šāda persona, turpmāk neliela nākamā gada prognoze dažādiem Jupitera kalendāra totēmiem:

Tie, kas dzimuši Čūskas gadā, jutīsies labāk nekā pārējie.

Čūskas gadā dzimušie

Tie būs gada favorīti, it īpaši, tie, kuri jau ir iesaistījušies sabiedrībai svarīgu lietu realizācijā. Viņiem būs labs laiks intelektuālām aktivitātēm, nedrīkst parādīt gļēvumu, būt slinkiem un neaktīviem. Viņiem ir jāuzņemas risks, jābūt drosmīgiem, jāizrāda iniciatīva.

Laimīgie, kas dzimuši Tīģera un Pērtiķa gados.

Tīģera un Pērtiķa gadā dzimušie

Lieliska iespēja visu sarunāt. Gads būs dinamisks un labs, ja būsiet spējīgi pieņemt drosmīgus lēmumus. Tas, kurš neuzdrošināsies, tam darbs klibos. Ir vērts riskēt, lai pārvarētu sevi un nebaidītos no konkurentiem.

Tīģerus sagaida straujš progress un karjeras izaugsme. Tīģeris varēs pilnībā demonstrēt savas organizatoriskās un profesionālās prasmes. Viņam sevi šogad ir jāpierāda ikvienam.

Mērkaķim šogad palīdzēs citi, radinieki un draugi viņu atbalstīs, viņš to izmantos. Būs jāatgriežas pie seniem notikumiem, laiks jāvelta saviem mīļajiem. Jārisina mājokļa, mājsaimniecības un ģimenes jautājumus.

Zaķim un Kazai gads būs grūts.

Zaķa un Kazas gadā dzimušie

Lietas kavēsies, situācijaas risināsies lēni. Daudz riskantas,nedrošas situācijas. Grūts gads, kas prasīs milzu pūles un pacietību. Bet tas nenozīmē, ka gads būs neauglīgs. Būs rezultāti, bet ar lielu piepūli. Gada moto-ūdens sagrauj pat akmeni.

Zaķim būs iespējas pastiprināt ietekmi uz citiem. Var veiktie sar uzņēmējdarbību, ārvalstu investīciju piesaistīšanu vai strādājot ar ārvalstu partneriem.

Kazai šogad galvenais ir mīlestība uz bērniem, iespējams ģimenes pieaugums.

Gailim un Vērsim gads būs pretrunīgs.

Gaiļa un Vērša gadā dzimušie 

Panākumi būs atkarīgi no ietekmes uz citiem, jāprot izmantot kontaktus, lai sasniegtu savus mērķus. Jārūpējas par saviem mīļajiem. Būs vēlme apgūt jaunas zināšanas. Skaidrība un konkrētība ļaus gūt panākumus sabiedrībā un stiprināt ģimeni.

Vērsi sagaida lielas pārmaiņas. Draudzīgums jāizmanto ar pateicību. Būs nepārtraukti mainīgu plānu gads, nestabilitāte. Jāpievēršas draugiem un kolēģiem, kam ir nepieciešams atbalsts un uzmanība.

Pūķa un Zirga gadam sagaidāmas lielas grūtības.

Pūķa un Zirga gadā dzimušie

Sagaidāmi gan labi, gan slikti un neparedzami notikumi. Būs sava veida „apgūto mācību gads”, vajadzēs atgriesties pie iepriekš nepadarītā. Karmiskās atmaksas gads.

Zirgiem būs smagi jāstrādā, jābūt paklausīgiem, jo panākumi ir iespējami tikai nevainojamas uzvedības gadījumā. Smaga darba laiks, pastiprināta interese par veselību. Gads būs labs aizrautīgiem darbaholiķiem. Ja darbs nav sirdslieta, gads būs ļoti grūts un nogurdinošs.

Pūķis saskarsies ar briesmām un ekstremāliem apstākļiem, būs pastiprināta interese par okultām zinātnēm. Sagaidāmi satricinājumi, ir katastrofu risks. Jāpbruņojas ar pacietību un jānogaida.

Cilvēkiem, kas dzimuši Suņa gadā - cerību un mazo notikumu gads

Suņa gadā dzimušie

Nekalt lielus plānus, tie netiks īstenoti. Uzmanība jāpievērš materiāla rakstura jautājumiem. Ja paveiksies, varēs uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Žurkas gada pārstāvjiem

Žurkas gadā dzimušie

— iepriekšējā gadā daudzas labas ieceres nav realizētas! No dzīves jāņem, ko tā sniedz. Gaidot vairāk, viss var tikt zaudēts.

Mežacūkai - Jums ir jāpaļaujas tikai uz sevi un savu spēku.

Mežacūkas gadā dzimušie

Palīgu nebūs. Personības un neatkarības pārbaude. Tiks dotas iespējas, kuras jāprot pašam izmanot. Tas ir gads, kad var sevi apliecināt sabiedrībā, celt pašapziņu, izrādīt aktivitāti.

Mūsu astroloģiskā prognoze 2018. gada decembrim.

Decembrī valda pirmssvētku noskaņojums , kā arī iespējas personīgai izaugsmei, plāni veiksmīgi īstenosies. Līdz 7. decembrim nevajadzētu uzsākt jaunas lietas (jo Merkurs ir retrogrāds), pareizi būtu pabeigt iesākto. Pēc 7. decembra labs brīdis uzsākt jaunus ilgtermiņa projektus, kas saistīti ar jaunu zināšanu apguvi un partneru sadarbību ārzemēs. No 13. decembra pieaugs interese par garīgumu, ceļošanu un jaunu kultūru iepazīšanu. Attiecību jomā ir saspringts periods, valdīs kaislības un saasinātas emocijas. Tas ir saistīts ar Venēras ieiešanu Skorpiona zīmē 02.12.2018. Centieties būt prātīgi un rīkoties intuīcijas vadīti. 2018. gada 4. decembris - Marss savienojas ar Neptūnu, kas ir laba augsne garīguma attīstībai, bet dažiem cilvēkiem tas var provocēt neapdomātu rīcību, dažādas ilūzijas un maldus. Esiet piesardzīgi, gatavojoties svētkiem!

Auns

21(22).03. – 20(21).o4. 

Auns

Auniem laba perspektīva personīgai izaugsmei un attīstībai. Neskatoties uz to, ka viņu rīcība būs nedaudz bremzēta, tomēr būs iespēja realizēt iepriekš plānoto. Varat doties pirmssvētku ceļojumos, atklāt pagātnes noslēpumus un iepazīties ar jaunām kultūrām. Greizsirdība būs nepamatota un radīs tikai vilšanos. Mēģiniet harmonizēt savas attiecības, un tās dos jums daudz patīkamu pārsteigumu.

Vērsis

21(22).04. – 20(21).05.

Vērsis

Ja jums ir parādi, obligāti līdz Jaunam gadam tie jāatdod. Attiecībās būs emociju vētra, kas iekustinās pat vislielākos sliņķus. Pastiprinās piedzīvojumu vēlme. Šajā mēnesī Vērsis garīgi pilnveidojas. Esiet piesardzīgi gan mērķu noteikšanā, gan dodoties tālos braucienos. Visas lietas, kas saistītas ar mājām un sagatavošanos svētkiem, priecēs un dos apmierinājumu.

Dvīņi

21(22).05. – 21(22).06.

Dvīņi

Tagad ir labākais laiks dvīņiem, kas meklē jaunas partnerattiecības. Veiksme būs gan laulības partnera meklēšanā, gan biznesa partneru sadarbībā. Tikai nedrīkst sēdēt mājās. Esiet komunikabls, ceļojiet, bet savās darbības plānojiet, lai nenonāktu nepatikšanās.

Vēzis

21(22).06.– 22(23).07.

Vēzis

Tuvojas labvēlīgs laiks, saistīts ar profesionālo jomu. Ja jūs plānojat savas darbības attīstību, tagad ir īstais laiks to darīt, īpaši ārzemēs. Veiksme būs materiālās lietās, ja visu plānosiet un lieki neriskēsiet. Privātā sfērā iespējams īslaicīgs atsalums, bet tomēr mēģiniet uzturēt draudzīgu un mīlestības pilnu atmosfēru svētkus gaidot.

Lauva

23(24). 07. – 22(23).08.

Lauva

Lauvas jau gatavas svētkiem un priekam. Pērciet dāvanas bērniem un mīļajiem. Šajā mēnesī Lauvas izpaudīsies visā varenībā. Jauna mīlestība, piedzīvojumi un prieki – tas, par ko viņi sapņojuši jau mēnesi. Bet esiet uzmanīgi ar jaunajiem partneriem, daži no viņiem var izrādīties pilnīgi ne tie, par ko uzdodas. Strādāt negribēsies, bet esiet gatavi vēlākam liela darba apjomam. Beidz lidināties mākoņos, svētki vēl nav sākušies!

Jaunava

23(24).08. – 22(23).09.

Jaunava

Jaunavas dzīvo sapņos par „princi baltā zirgā”. Bet jātiek skaidrībā par savām vēlmēm un rūpīgi jāizprot esošo situāciju. Labāk veikt mājsaimniecības darbus gatavojoties svētkiem. Jūs varat iegādāties kaut ko jaunu sadzīvei, nomainīt interjeru. Un vērojiet savu veselību, esiet uzmanīgas ar pārtiku, nepārēdieties. Nosakiet sev nākamā gada plānus un tiecieties ar tuviniekiem!

Svāri

23(24).09.– 22(23).10.

Svāri

Visu mēnesi Svari ir uzmanības centrā. Komunikācija ir vienkārša un saprotama, būs jaunas iepazīšanās. Mēģiniet sakārtot savu privāto dzīvi, var rasties konflikti ģimenē, ar mīļajiem. Apciemojiet tuviniekus, apdāviniet viņus ar labu garastāvokli. Apmeklējiet arī tālus radiniekus, decembris būs īpaši tam piemērots laiks. Esiet īpaši uzmanīgs ceļojot ar automašīnu, iespējamas avārijas situācijas. Esiet uzmanīgs parakstot līgumus, viegla nauda var novest līdz bankrotam.

Skorpions

23(24).10 – 21(22).11

Skorpions

Galvenais decembrī ir rūpēties par savu veselību, nevis uztraukties. Nodarbojieties ar sportu, esiet aktīvs, piesargieties no saaukstēšanās. Pavadiet vairāk laika ar bērniem. Šajā periodā ģimenei būs vajadzīga īpaša uzmanība, brīvajiem Skorpioniem nav ieteicams reģistrēt laulību, labāk apdomāt savas pagātnes kļūdas. Finanšu situācija ir stabila, bet atpūsties neizdosies. Nepieciešams pildīt savus pienākumus ar lielu atbildības sajūtu, plānot mērķus ar pārliecību.

Strēlnieks

22(23).11. – 21(22).12

Strēlnieks

Pilnīga pārliecība par sevi un savām spējām. Lieki netērēt laiku, nepalaist garām iespējas, neslinkot. Viss ir paša rokās - gan karjeras pacēlums, gan finansiālā stāvokļa uzlabošana. Vissarežģītākie uzdevumi būs pa spēkam. Bet Strēlnieks izrādīs vislielāko aktivitāti mājās, pavadīs vairāk laika kopā ar savu ģimeni. Līdz decembra beigām ir iespējamas problēmas ar biznesa partneriem un kolēģiem, riskanti darījumi. Izvēle ir paša rokās.

Mēžazis

22(23).12. – 19(20).01

Mēžazis

Gribēsies komfortu dvēselei, būt klusumā, pārdomāt nākotnes plānus. Jābūt uzmanīgam ar kolēģiem, būs daudz pretinieku. Iespējamas nepatikšanas ar biznesa partneriem. Neatklājiet savus plānus iepriekš un neuzsāciet uzņēmējdarbību. Mēneša otrā daļa ir vairāk piemērota pārmaiņām dzīvē. Nav paredzama finansiālās situācijas uzlabošanās, neiegādājaties nevajadzīgas lietas. Ir iespējami īsi komandējumi, tuvi izbraucieni, bet esiet uzmanīgi pie auto stūres. Gada beigas ir Mežāžu laiks, esiet mērķtiecīgi, sasniedzot iecerēto. Paļaujaties tikai sevi pieņemot lēmumus un neizdariet pārsteidzīgus secinājumus.

Ūdenvīrs

22(23).12. – 19(20).01.

Ūdenvīrs

Decembrī Ūdensvīrs būs pārāk iespaidojams un aizdomīgs, šķitīs, ka visi tevi māna. Mazāk pievērsiet uzmanību tenkām, viss nav tik slikti. Neaizmirstiet savus draugus, paplašiniet paziņu loku, tas var noderēt. Partneris jums palīdzēs sarežģītās situācijās. Ģimenē valdīs miers un harmonija. Vientuļam Ūdensvīram padoms - tuvāk iepazīties ar atbalstītājiem, ir iespēja atrast savu otru „ pusīti”. Darbs un finanses būs stabilas, iespējams paaugstinājuma piedāvājums, veiksmi stimulēs veselīgs avantūrisms.

Zivis

19(20).02. – 20(21).03.

Zivis

Jūsu uzcītība un neatlaidība pozitīvi ietekmēs profesionālo jomu. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Jūsu svaigās idejas būs noderīgas. Būs daudz enerģijas un laba pašsajūta. Bet ģimenes dzīvē iespējamas attiecību pasliktināšanās ar laulāto, mēģiniet ierobežot emocijas, lai neizraisītu laulības šķiršanu. Runājiet vairāk ar savu partneri. Mēneša otrajā pusē iespējama satikšanās un flirts ar vecu paziņu. Jāpiedomā, vai tas tiešām ir vajadzīgs? Ieklausieties sevī, Jums ir labi attīstīta intuīcija.